O nas

wedding-planner_justine

Naszą misją jest urzeczywistnianie marzeń Młodych Par. Pragniemy, aby nasz profesjonalizm i indywidualne podejście był gwarancją satysfakcji i zadowolenia naszych Zakochanych Klientów. Korzystając z naszej oferty będziecie mogli skupić się na istocie Waszego związku. My zajmiemy się wszystkim. Sprawimy, iż dzień w którym przysięgniecie sobie Miłość pozostanie w Waszych pamięciach „żywy” na zawsze. Pomożemy zaplanować i zrealizować uroczystość na miarę Waszych oczekiwań jak również przy uwzględnienie możliwości finansowych. Doradzimy jak uczynić Ten dzień wyjątkowym i niezapomnianym!

W wyniku technicznych problemów jakie spotkały ostatnio naszą stronę justine.pl, nie była ona w pełni sprawna. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy wszystkich odwiedzających, jednocześnie radośnie informujemy iż nasza strona jest ponownie w pełni aktywna a w raz z nią pojawiły się najnowsze realizacje z 2012 roku.

Dlaczego Justine?

Kilkuletnie doświadczenie sprawiło, iż staliśmy się ekspertami w zakresie doradztwa i organizacji ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych. Uważnie słuchamy i staramy się najlepiej poznać swoich Klientów, tak aby móc najlepiej dopasować charakter uroczystości do Zakochanej Pary.

Pytania do nas

w przygotowaniu